Pôvabné kúpeľne

Pôvabné kúpeľne

TICHÝ VENTILÁTOR DO KÚPEĽNE

TICHÝ VENTILÁTOR DO KÚPEĽNE

JEDINEČNÁ ELEGANCIA A ŠTÝL

VEĽMI TICHÝ CHOD PRI ODSÁVANÍ

VENTILÁTORY ZEHNDER SÚ CHARAKTERISTICKÉ AŽ O 70 % NIŽŠÍM HLUKOM AKO OSTATNÉ AXIÁLNE VENTILÁTORY

POUŽITIE NA STENE I V STROPE

VŠETKY VENTILÁTORY ZEHNDER MAJÚ AXIÁLNE ULOŽENIE LOŽÍSK. MôŽETE ICH TEDA POUŽIŤ AJ PRI NÁROČNEJŠEJ INŠTALÁCII – DO STROPU, KDE PôSOBIA PRI CHODE VENTILÁTORA INAK SILY. PRI POUŽITÍ VENTILÁTORA DO STROPU BEZ AXIÁLNEHO ULOŽENIA LOŽÍSK, VÝRAZNE ZNIŽUJETE JEHO ŽIVOTNOSŤ

DOPLNKOVÉ FUNKCIE

DOJAZD VENTILÁTORA (ČASOVAČ), SNÍMAČ VLHKOSTI, AUTONÓMNA ELEKTRONIKA. VĎAKA NÍM BUDE ODVETRÁVANIE JEDNODUCHŠIE A BEZ STAROSTÍ

3 KONŠTRUKČNÉ/DIZAJNOVÉ TYPY

ZEHNDER SILENT

ZÁKLADNÁ MODELOVÁ RADA VENTILÁTOROV. VYZNAČUJÚ SA NÍZKOU ÚROVŇOU HLUKU A VYSOKÝM VÝKONOM ODSÁVANIA. VYRÁBAJÚ SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. NA VÝBER SÚ 3 DRUHY OVLÁDANIA.  PRE ZVÝRAZNENIE DIZAJNU JE MOŽNE POUŽIŤ DEKORATÍVNE KRYTKY.

ZEHNDER SAMIKA

VENTILÁTORY S NAJNOVŠOU TECHNOLÓGIOU SMART, KTORÁ MONITORUJE OKOLIE A ZARUČUJE CHOD VENTILÁTORA LEN V PRÍPADE POTREBY. MOŽNOSŤ VOĽBY SO 6 RÝCHLOSTÍ. VYRÁBAJÚ SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. NA VÝBER SÚ 2 DRUHY OVLÁDANIA.

ZEHNDER ZCV2

NAJVÝKONNEJŠÍ A PRITOM NAJEKONOMICKEJŠÍ VENTILÁTOR. NOVÝ INTELIGENTNÝ SPôSOB OVLÁDANIA “HumidiSMART” SNÍMA A REGULUJE PODĽA AKTUÁLNEJ VLHKOSTI, “TimerSMART” REGULUJE DĹŽKU DOBEHU PODĽA DĹŽKY PREVÁDZKY. VYRÁBA SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. HLUČNOSŤ LEN 10 dB, PRÍKON OD 1,1 WATT. PATENTOVANÝ “Twist-Lock” – JEDNODUCHÝM POOTOČENÍM KRYTU MÁTE PRÍSTUP K DOTYKOVÉMU DISPLEJU PRE PRVOTNÉ NASTAVENIE.

Created by PROFI DIZAJN

Share This
Nákupný košík