Chytrý ventilátor ZCV3 100 MM s funkciou časovač a humidistat

(1 recenzia zákazníka)

269.00

Ušetríte: 73.00 (21.3%)

Ako funguje aplikácia:

Mohol by Vám pomôcť TENTO článok

Kategórie:

Popis

Zehnder Unity ZCV3 100 mm je dokonale navrhnutý ventilátor poskytujúci všetky možnosti riešenia v jednom výrobku.

Pre kúpeľne, WC alebo kuchyne, v bytoch alebo domoch, pre nástennú i stropnú inštaláciu. Zehnder Unity ZCV3 ponúka najekonomickejší a pritom jednoduchý systém odvetrávania, pretože ponúkané jedno prevedenie umožňuje všetky možnosti vetrania a spôsoby inštalácie. Je to ventilátor, ktorý dokonale odvetráva vlhkosť a  zaisťuje tak prevenciu proti plesniam a ochranu stavebných konštrukcií.

Zaručený výkon

Na zabezpečenie výkonu a súladu má Zehnder ZCV3si integrovanú technológiu merania prietoku vzduchu. Preto je počas celej doby jeho používania zaručené dostatočné prúdenie vzduchu. Aktuálny prietok vzduchu alebo jeho štatistiky si môžete pozrieť v pohodlnej mobilnej aplikácii.

Menej rušivý hluk

Nežiaduci hluk je eliminovaný pomocou rôznych úrovní prevádzky a inteligentných senzorov, ktoré zaistia, že aktivovaný režim bude použitý len vtedy, keď je to skutočne potrebné.
Pomocou aplikácie môžete nastaviť obdobie Nerušiť.

Nastavte ho a zabudnite naň

Vďaka množstvu možných nastavení bude tento ventilátor fungovať presne podľa očakávania. Stačí ho iba raz nakonfigurovať podľa vašich potrieb.

Pohodlné ovládanie

Nastavte a ovládajte ventilátor Zehnder ZCVsi 3 niekoľkými kliknutiami na svojom telefóne.

Inteligentný časovač

Tento ventilátor vypočíta, ako dlho je kúpeľňa v prevádzke a na základe toho určí, koľko času navyše po vypnutí svetla je potrebné zachovať aktívnu funkciu vetrania.

Inteligentný senzor vlhkosti

Ventilátor ZCVsi 3 využíva jedinečnú a veľmi pohodlnú technológiu aktivácie vlhkosti. Na aktiváciu nie je potrebné zvoliť bod úrovne vlhkosti ako pri štandardných ventilátoroch. Neustále sleduje úroveň vlhkosti a až keď zaznamená jej náhly nárast – ventilátor zapne aktivovaný režim.

Vlastnosti:

Prvotriedny výkon Dokonalé odvedenie vlhkosti Extrémne tichý – 10db(A) Najnižšia možná spotreba energie – od 1,1W Moderný decentný design vhodný pre každý interiér Patentovaný “Twist-Lock” – jednoducho odnímateľný kryt otočením a prístupný dotykový display prr pohodlné nastavenie ventilátora Funkcia HumidiSMART automaticky reaguje a reguluje chod ventilátora podľa vlhkosti Funkcia TimerSMART stanovuje dĺžku dobehu podľa dĺžky prevádzky Zosilnený chod funguje, pokiaľ neklesne vlhkosť na pôvodnú úroveň, potom nasleduje dobeh riadený časovačom Minimálne tepelné straty a prevádzkové náklady Žiadny nepríjemný hluk pri nočnej prevádzke Jedinečná prispôsobivosť veľkosti odvetrávaného priestoru

Technické údaje:

 • Materiál: biely hodvábne matný plast ABS
 • Hmotnosť: 0,53 kg
 • Výkon odsávania:
  • malá kúpeľňa: BASIC režim: 18 m3/h, BOOST režim: 29 m3/hod
  • veľká kúpeľňa alebo kuchyňa: BASIC režim: 29 m3/h, BOOST režim: 47 m3/hod
 • Max. dĺžka potrubia: 6 m
 • Hĺbka ventilátoru v stene: len 68 mm
 • Elektrické údaje: 230 V~50 Hz, trieda II Káble: spĺňajúce nariadenie IEE
 • Spotreba energie: min. 0,71 W, max. 2,1 W, 7 W (maximálny výkon variabilného prúdenia vzduchu)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

1 recenzia k Chytrý ventilátor ZCV3 100 MM s funkciou časovač a humidistat

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chytrý ventilátor ZCV3 100 MM s funkciou časovač a humidistat”

Mohlo by sa Vám hodiť...…

Share This
Nákupný košík