Návrh interiéru

119.00

Popis

Váš návrh interiéru (vizualizácia), bude vyzerať podobne ako fotografie v galérii na ľavej strane (pozrite si aj iné), tie sú informatívne. Váš priestor sa bude od tohoto zrejme líšiť. Kvalita prevedenia bude však podobná. Výsledný návrh pripravíme do 48 hodín od pripísania horeuvedenej sumy na náš bankový účet. Ten sa Vám zobrazí v ďalšom kroku objednávky.

Pošleme Vám emailom 6 pohľadov z uhlov, ktoré obsiahnu celý priestor. Tento počet pohľadov zväčša postačuje pre nadobudnutie reálnej predstavy.

UPOZORNENIE :

Čo sa týka zariaďovacích predmetov (lampy, stoly, stoličky, záclony, nábytok v kuchyni, obývačke atď …), vo väčšine prípadov vám nedokážeme zakomponovať presné výrobné typy týchto predmetov. Ak Vám však postačí typ návrhu, ktorý vidíte v galérii, radi vám s tým pomôžeme. Jedná sa teda skôr o návrh, ktorý vám poslúži pre lepšiu predstavivosť dispozície (napr. rozloženie obývačky) alebo farebné naladenie danej miestnosti (farba nábytku, stien či podlahy).

CENA :

Návrh interiéru je široký pojem, uvedená cena je za návrh interiéru jednej miestnosti (na ktorú nenadväzujú iné miestnosti), v celkovej rozlohe pôdorysu do 60 m2. V prípade že potrebujete zvizualizovať zložitejší priestor (napr. celý rodinný dom), vyžiadajte si od nás cenovú kalkuláciu.

Pošlite nám e-mailom pôdorys (najlepšie vo formáte JPG alebo PDF) Vašej miestnosti s potrebnými kótami. Ak niečomu nerozumiete, napíšte nám.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Návrh interiéru”
Nákupný košík