Návrh kúpeľne alebo WC

(4 recenzie zákazníkov)

47.00138.00

Mohol by Vás zaujímať TENTO článok.

Pozrite si tiež AKCIOVÝ katalóg výrobkov.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Váš návrh kúpeľne (vizualizácia), bude vyzerať podobne ako fotografie v galérii na ľavej strane (pozrite si aj iné), tie sú informatívne. Váš priestor sa bude od tohoto zrejme líšiť. Kvalita prevedenia bude však podobná. Výsledný návrh pripravíme do 24 hodín od pripísania horeuvedenej sumy (TYP NÁVRHU) na náš bankový účet. Ten sa Vám zobrazí v ďalšom kroku objednávky.

Cena samotného návrhu je uvedená vyššie v kolónke TYP NÁVRHU. Pošleme Vám emailom 6 pohľadov z uhlov, ktoré obsiahnu celý priestor kúpeľne. Tento počet pohľadov zväčša postačuje pre nadobudnutie reálnej predstavy.

Alebo Vám pripravíme PROFI návrh, v ktorom dáme Vašej kúpeľni myšlienku, vypracujme kompletný projekt aj s návrhom konkrétnych materiálov. Tak aby zapadal do Vašej dizajnovej predstavy. Súčasťou je výpis materiálov a cenová ponuka.

Pošlite nám e-mailom pôdorys (najlepšie vo formáte JPG alebo PDF) Vašej miestnosti s potrebnými kótami. Ak niečomu nerozumiete, napíšte nám.

Ďalšie informácie

Typ návrhu

WC (47 €), Kúpeľňa (59 €), Kúpeľňa – Profi (119 €), WC + Kúpeľňa (95 €), WC + Kúpeľňa – Profi (138 €), WC – Profi (59 €)

4 recenzie k Návrh kúpeľne alebo WC

 1. anka

  dali sme si nakreslit nasu buducu kupelnu tu a boli sme velmi milo prekvapeny pristupom a odbornostou, poradili nam aj s vyberom materialov, dostali sme vsetky podklady pre majstrov, odporucam …

 2. igorino

  Seriózny prístup, pomohli nám dost vaše články. Nemali problém a ni s prekreslením kupelne ked sa nám prvá verzia nepozdavala. A zadara. Veľmi promptný prístup ku našim pripomienkam, len tak ďalej …

 3. milotka

  Ďakujeme za peknú vizualizáciu. Veľmi nám pomohla pri zorientovaní sa v celej kúpeľni. Ušetrili ste nám mnoho času a rozmýšlania. Aj s mateiálom ktorý ste nám dodali sme veľmi spokojní. Kúpeľnička už je hotová, jupíiii 🙂

 4. efka & radik

  za nas velka spokojnost, odbornost v poradeni pri vybere materialov, doporucujeme

Pridať recenziu
Share This
Nákupný košík