SET Ventilátor ZSR100MM potrubný s funkciou časovač a osvetlením, mriežkami a flexi potrubím

137.28 123.55

Ušetríte: 13.73 (10%)

Katalógové číslo: 5030216306714 Kategórie: ,

Popis

Funkcia:

100 mm ventilátor s časovačom a osvetlením. Ventilátor po aktivovaní časovača má dobeh až do 30 minút. Vlastnosti:

V prevádzke „tichý ako šeptanie“: až o 70 % nižšia hlučnosť ako majú štandardné axiálne ventilátory. Axiálny je taký, ktorý sa montuje do stropu, pretože ma axiálne uložené ložiská pre dlhšiu životnosť oproti tým, ktoré sa montujú na vertikálnu stenu

Základné funkcie:

funkcie časovača a čidlo vlhkosti Motor s guličkovými ložiskami s dlhou životnosťou Vhodný aj pre montáž na stenu Osvetlenie 12V SELV, transformátor, potrubie, vnútorná a vonkajšia mriežka Decentný design, možnosť výberu čelného krytu Popis jednotiek ComfoAir Compact:

Prietok vzduchu: 95m3/h1, 26l.s1 Hladina akustického hluku u 3 m: 26,7 dB(A) Trieda ochrany IP: 44 Prevádzka: jednorýchlostná Hmotnosť: ZSR100 0,63 kg Materiál: Plast ABS Elektrické údaje 230 V~50 Hz, trieda II Príkon: 100 mm ventilátor – 13 W

Kedy je vhodný:

Napr. vtedy keď ho montujete o stropu a sadrokartónisti urobia príliš plytký strop, teda priestor medzi sadrokartónom a stropom je cca 10 cm. Vtedy je tento ventilátor ideálny, pretože ho prevlečiete cez stavebný otvor v sadrokartóne, položite naň zvnútra a flexi hadicu napojíte na dizajnovú krytku a tou uzavrete stavebný otvor v sadrokartóne. Výška tejto krytky je 4 cm. Keď rátate ešte ohyb samotnej flexi hadice tak cca 10 cm je postačújúci priestor na osadenie tohoto ventilátora. Majte na pamäti, že máte tak naozaj použitý sofistikovaný ventilátor s tichým chodom.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.5 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SET Ventilátor ZSR100MM potrubný s funkciou časovač a osvetlením, mriežkami a flexi potrubím”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by sa Vám hodiť...…

Využívame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok.

0
Nákupný košík