Voňavá kúpeľňa -SMART FRESH

od | 29 okt. 2018

Prečítate asi za: ( Počet slov: )

1 556 prečítaní


 

Sen asi každej dobrej gazdinky. Mať v kúpeľni alebo WC príjemnú vôňu a pritom nevenovať záchodu viac času ako samej sebe. Koľko ľudí, toľko chutí. Niekto použite všelijaké prípravky z drogérie, iný siahne po sofistikovanejšom riešení …

Pokiaľ ste už štastní majitelia novej kúpeľne či wc, je väčšia pravdepodobnosť, že budete riešiť čerstvý vzduch v záchode už “len” prípravkami z drogérie. Ak vám ovšem kúpeľňu nenavrhoval človek, ktorý svojej práci rozumie, pozná dobre problematiku a priestor navrhoval komplexnejšie. Čítajte ďalej …

Ak však práve stojíte pred rekonštrukciou svojej novej kúpeľne, máte v rukách silné páky. Myslite už na začiatku na to, ako dosiahnuť čerstvý vzduch vo WC miestnosti. Vyberte správnu misu, odsávajte vzduch z miestnosti alebo použite tento podomietkový modul (v prípade, že sa rozhodnete pre závesné wc).

My sa dnes budeme venovať praktickej vychytávke podomietkového modulu KOLO Technik GT. Ten v najnovšej verzii ponúka osviežovač vzduchu, tzv. Smart Fresh systém. Je to vstavaný mechanizmus v samotnom podomietkovom module, do ktorého jednoduchým spôsobom cez tlačítko vložíte voňavé dezinfekčné tyčinky, ktoré následne pri každom spláchnutí uvoľňujú vôňu do misy. Balenie obsahuje 5 tyčiniek. Tie vám zväčša vydržia 1 mesiac pri 4. člennej rodine.

 

smart-fresh-02

 

Ak už máte tento systém doma a neviete ako vložiť tyčinku, tu je návod

Na záver treba povedať, že samotné tyčinky nemusia vyriešiť problém s nepekným zápachom vo WC. Ak sa nesprávne navrhne miestnosť a použijú sa nekvalitné zariaďovacie predmety, vonnými tyčinkami už len hasíte dôsledky. A to zväčša nepostačí. Pokúste sa predísť príčine. Neriešte kúpeľňu HURÁ systémom – zapnem vlečku za auto a obehám 20 obchodov s najlepšími akciami. Dodajte tomu trochu logiky. Myslite na výber vhodnej misy, pretože tie kvalitné majú oglazúrovaný odpad  a neprenášajú tak zápach do priestoru (oproti tým za 19 eur v obchodných reťazcoch), použite ventilátor, napr. ten od Švajčiarskej fy. ZEHNDER. Ten odsáva pachy i vlhkosť atď. atď. Alebo to ponechajte na človeka, ktorý tomu rozumie a myslí za vás aj na posledné detaili. Za tých pár EUR to rozhodne stojí.

 

ZAUJAL VÁS TENTO VÝROBOK ?

akciový katalóg kúpeľní

katalog kupelni kupelnovy expres 400 click 4

možno vás zaujmú aj iné články

Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Share This
Nákupný košík